INFORMÁCIÓK-ELÉRHETŐSÉGEK

gal-kezek

Intézményünk pontos megnevezése, címe:

Országos Gyermekvédelmi Szakszolgálat

Fővárosi Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat

1081 Budapest, Alföldi utca 9-13.

Hivatali kapu:      bptgysz

KRID:               361514972

Intézményvezető:

Farkas-Karsai Péter

061 32 32 910

fovaros@ogysz.hu

Általános igazgatóhelyettes

Feketéné Böröcz Virág

06-20- 548-5498

borocz.virag@tegyesz.hu

Nevelési igazgatóhelyettes

Szász Larisza

06-70-6838- 8090

szasz.larisza@tegyesz.hu

Titkárságvezető, külső kapcsolattartó

Varga Anikó

06- 20 – 498 – 91 32

varga.aniko@tegyesz.hu

igazgatosag@tegyesz.hu

1.sz. Befogadó Gyermekotthon

Alföldi utca

Balogh Orsolya

06-20-498-92-31

balogh.orsolya@tegyesz.hu

2.sz. Befogadó Gyermekotthon

Erzsébet királyné útja

Csuzdi Eszter

06-70-412-1963

csuzdi.eszter@tegyesz.hu

1.sz. Befogadó Lakásotthon

Árnyas utca

Kelecsényi Szabolcs

06-70-683-80-74

kelecsenyi.szabolcs@tegyesz.hu

2.sz. Befogadó Lakásotthon

Magvető utca

Kelecsényi Szabolcs

06-70- 6838-074

kelecsenyi.szabolcs@tegyesz.hu

Fővárosi Gyermekvédelmi Szakértői Bizottság

Uray Gergely

06-20-218-6302

uray.gergely@tegyesz.hu

Nyilvántartási Szolgálat

Kárnyáczki Brigitta

06-30-374-83-04

nyilvantartas@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Polgárné Birovecz Katalin

06-20-347-30-23

birovecz.katalin@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Varga András

06-20-393-1943

varga.andras@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Oláh Attila

06-20-331-20-50

olah.attila@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Balogh Antónia

06-70-412-1944

balogh.antonia@tegyesz.hu

Szakértői Bizottság

Uray Gergely

06-20-218-63-02

uray.gergely@tegyesz.hu

Örökbefogadási Szolgálat

Lengyel Judit

06-20-966-9971

lengyel.judit@tegyesz.hu

Krízis- és mediáció

dr. Farkas Eszter

06-20-2473576

farkas.eszter@tegyesz.hu

adatvédelmi tisztviselő

dr. Deli Judit

 

adatvedelmitisztviselo@tegyesz.hu

Gazdasági Szolgálat

Szöllősi Hajnalka

06-70- 412 – 1964

szollosi.hajnalka@tegyesz.hu